Loading...
Aktualności

Dobry rok Agnella

 

ONTO W popiel osada grafit 1390389131-8701 1390389155-7203

Mijający rok był dla Agnelli bardzo pracowity, ale również owocny. Dywany z Białegostoku zostały pokazane podczas wystawy „Wełną Otulone”, dywan OSADA okrzyknięto jako „must have” w trakcie Łódź Design Festival, a wzory ONTO oraz KRASA wyróżniono w konkursie Dobry Wzór. Firma wystawiała się podczas Targów Horeca w Krakowie, Equip Hotel w Paryżu oraz była Złotym Sponsorem konferencji Hotel & Tourism Trends, najważniejszego w Europie Środkowej wydarzenia w branży hotelarskiej.

 

Niewątpliwie wartym wyróżnienia wydarzeniem w kalendarzu Agnelli 2014 było wprowadzenie, jak co roku, do oferty nowych kolekcji dywanów, które spotkały się z bardzo dobrym odbiorem klientów firmy oraz mediów.

 

2014 rok to udany rok również dla działu realizacji kontraktowych Agnelli. Wykładziny Agnelli ozdobiły m.in. hotel HILTON PLAZA w Wiedniu, SHERATON w Zurychu, czy RADISSON SAS w Kijowie. Olbrzymim sukcesem jest wejście na rynek Kataru, gdzie zrealizowano już cztery bardzo prestiżowe projekty, m.in. w hotelu HILTON Doha i SHERATON Doha.      

 

Rok 2015 zapowiada się równie ciekawie i pracowicie, co poprzedni i niezaprzeczalnie przyniesie kolejnych wiele sukcesów.

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter