Silna pozycja dywanów - Agnella obecna podczas poznańskich Targów MEBLE POLSKA - Agnella S.A.

Aktualności

Silna pozycja dywanów - Agnella obecna podczas poznańskich Targów MEBLE POLSKA

13 Kwi 2015 r.

 

DSCF0172 DSCF0177 DSCF0179 DSCF0191  DSCF0198

Z roku na rok zaobserwować można, jak wzmacnia się rola dywanów. Stają się one nieodłącznym elementem wyposażania wnętrz, również już na początkowym etapie, czyli podczas prezentacji produktów meblowych w salonach, katalogach ofertowych, itp. Co za tym idzie, obecność dywanów konieczna jest także na  stoiskach największych producentów mebli, którzy wystawiają się na targach meblowych na całym świecie.

Tendencję do korzystania z dywanów podczas prezentacji produktów meblowych można było zaobserwować podczas tegorocznych Targów MEBLE POLSKA, największego corocznego spotkania biznesowego dla branży meblarskiej w Europie Środkowo - Wschodniej, które co rok skupia w jednym miejscu ponad 240 wystawców z 9 krajów oraz ponad 20 tys. kupców z całego świata.

Wśród tegorocznych wystawców zaprezentowała się również Gala Collezione, doświadczony producent mebli modułowych, tapicerowanych, skórzanych oraz nowoczesnych. Na stoisku Gala Colezzione prócz produktów prezentowanych przez firmę, można było również zobaczyć dywany Agnelli. Gala Collezione zaprosiła na swoje stoisko Agnellę, ponieważ chciała utrzymać spójny charakter wystawy, prezentującej polskie produkty, posiadające wyraźne polskie akcenty. Idealnie w tej roli sprawdziły się więc dywany z kolekcji FOLK, NATURAL oraz MAGIC Agnelli.