nowości wzorniczo-kolorystyczne już w sprzedaży - Agnella S.A.

Aktualności

nowości wzorniczo-kolorystyczne już w sprzedaży

 

NOWOŚCI WZORNICZO-KOLORYSTYCZNE W OFERCIE AGNELLA


Jak co roku, Agnella uzupełnia swoje kolekcje o propozycje zgodne z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz, zarówno w zakresie wzorniczym, kolorystycznym jak i stylistycznym.


Całoroczne obserwacje rynku, obecność na różnego rodzaju targach i wydarzeniach, krajowych i zagranicznych, sprawiają że Agnella jest na bieżąco z ewolucją w świecie design’u. Bywa, że wyprzedza modę, która często potrzebuje czasu, aby zaistnieć w życiu codziennym. Wspomniane wyżej aktywności oczywiście odegrały znaczącą rolę w skomponowaniu nowych propozycji wzorniczo – kolorystycznych na sezon 2015/2016, przedstawionych poniżej.

   

LOBELIA aranzacja KORNELIA bursztyn aranzacja GODETIA aranzacja

LESTE aranzacja

Głównym atutem nowej kolekcji METEO jest strukturalne runo.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich struktur tkackich, w dywanach osiągnięto przestrzenny efekt 3D. Kompozycje wzornicze utworzone są przez runo cięte i pętelkę, z wykorzystaniem jednego koloru przędzy.

Projektanci przygotowali bogatą kolekcję wzorniczą pełną geometrycznych form i miękkich ornamentów.

METEO wyróżnia również unikalna puszysta przędza oraz uniwersalne kakaowe i platynowe tonacje kolorystyczne.

 

ALTEA aranzacjaHitem w kolekcji ISFAHAN jest nowa paleta kolorystyczna charakteryzująca się delikatnymi, pełnymi światła zestawieniami pudrowego różu, mięty i morskiego, otoczonymi białym alabastrem i podkreślonymi neutralnym antracytem. Wzornictwo dywanów, poprzez swój indywidualizm i wyjątkowy charakter, wychodzi naprzeciw niezwykle dynamicznie rozwijającej się tendencji do indywidualizacji przestrzeni wnętrzarskiej.

 

ALTEA elipsa aranzacjaProjektując wzory dywanów sięgnięto do arcydzieł dawnych mistrzów perskich i tajemniczego piękna kobierców ogrodowych. W deseniach znajdziemy również klimat dawnej architektury skąpanej w hiszpańskim słońcu, piękno raf koralowych i nieustającą transformację natury. Wybrane wzory zostały wzbogacone o koloryzację bursztynową lub saharową, z aktualnych palet kolorystycznych.

 

VITAS aranzacja Dominujący aktualnie w świecie wnętrzarskim trend do otaczania się rzeczami nawiązującymi do natury w zakresie kolorów, form, aranżacji, składu surowcowego, znajduje pełny wyraz w dywanach z kolekcji NATURAL, ALABASTER, MAGIC i ECO, które zostały również wzbogacone o nowe pozycje wzornicze.

 

REGIUS IZYDA ciemny braz aranzacja Wyraźne odniesienia do dywanowej klasyki, to dywany Izyda z kolekcji REGIUS oraz Aurelia z kolekcji AGNUS. Pierwszy zainspirowała bajecznie zdobiona kopuła z XVII-wiecznego meczetu, wznoszącego się w jednym z najpiękniejszych miejsc świata – na placu Imama w Isfahanie. Drugi, to nawiązanie do XIX-wiecznego perskiego dywanu z rejonu Khorasan, w którym tkacz próbował oddać niezwykłe, tajemnicze piękno pałacowych ogrodów.

 

TRINGA ciemny bez aranzacja Ogromne zainteresowanie klientów Agnella wzbudziły płasko tkane dywany z kolekcji DIUNA, wprowadzone do oferty w zeszłym roku. Tegoroczne wzory z kolekcji DIUNA, to ciągłe poszukiwanie nowych kompozycji i możliwości tworzenia płaskich struktur. Charakter produktu kreowany jest również poprzez dobór odpowiedniej koloryzacji, stąd do kolekcji wprowadzona została nowa paleta kolorystyczna wenge. Klimaty kolorystyczne w tonacji beżu i wenge oraz struktury nawiązujące do ręcznych wyrobów odnajdą się doskonale w wielu wnętrzach, a w szczególności we wnętrzach osób preferujących w swoim otoczeniu naturalne, rustykalne klimaty.

 

FRU aranzacja Zdecydowane zestawienia kolorystyczne połączone z motywami fauny i flory, czy motywami folklorystycznymi, projektanci Agnella przedstawili w najnowszych wzorach uzupełniających kolekcję FUNKY.

 

O nowe wzory wzbogacilismy takze kolekcje AMARENO, STANDARD, OPTIMAL.

BEGONIA aranzacja AMARENO GRUS oliwka aranzacja OPTIMAL LUKRECJA piaskowy aranzacja 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej gamy wzorów dywanów i chodników z oferty na sezon 2015/2016 w wyszukiwarce w dziale Oferta.