Profil - Agnella S.A.

O firmie

Profil

przekonaj się o naszej pasji i profesjonalizmie

Fakty
Jesteśmy największym i najnowocześniejszym producentem dywanów i wykładzin w Polsce. Produkujemy rocznie około 2 mln m2 wyrobów dywanowych, co stanowi ponad 65% całej krajowej produkcji.

Technologie
Pozycję lidera na polskim rynku zawdzięczamy zróżnicowanej ofercie wzorniczej, wysokiej jakości surowcom oraz znaczącym inwestycjom w zakresie technologii. Obecnie możemy pochwalić się najnowocześniejszym parkiem technologicznym w Europie środkowo-wschodniej. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają nam na stworzenie asortymentu konkurencyjnego w stosunku do zagranicznych wyrobów.

Jakość
Oferujemy zarówno dywany wykonane z naturalnego surowca, jakim jest wełna, jak również z doskonałych materiałów syntetycznych. Przede wszystkim stawiamy na jakość. Dbamy o naszych klientów, dlatego wszystkie nasze wyroby, zarówno wełniane jak i syntetyczne spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej przędzy oraz technologii są one jednocześnie trwałe i komfortowe w użytkowaniu.
Należy podkreślić, że nasze wełniane dywany należą do produktów ekologicznych. Nie kumulują kurzu, są antyalergiczne i antybakteryjne, co potwierdzają pozytywne oceny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Wzornictwo
Zaletą naszych produktów jest nie tylko najwyższa jakość użytego surowca, ale także oryginalne wzornictwo. Posiadamy bardzo szeroki asortyment - ponad 400 różnych wzorów. Nasi projektanci dbają o to by zarówno desenie, jak i kolorystyka dywanów podążały za aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. Nasza oferta jest nieustannie powiększana i dopasowywana do rosnących oczekiwań klientów.

Sukces
Fabryka Dywanów Agnella S.A., jako polski producent dywanów i wykładzin, jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Eksportujemy ponad połowę naszej produkcji - głównie do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej oraz na Bliski Wschód. Wyposażamy w swe wykładziny obiekty na całym świecie m.in. sieci znanych hoteli Starwood i Marriott, liczne biurowce oraz kasyna Las Vegas. Kolejne sukcesy w kraju oraz za granicą zachęcają nas do ciągłego rozwoju.