Wzornictwo - Agnella S.A.

O firmie

Wzornictwo

przekonaj się o naszej pasji i profesjonalizmie

Oryginalne wzornictwo jest jednym z najważniejszych czynników, decydujących o zakupie konkretnego produktu. Stanowi wizytówkę danej marki. Dlatego dokładamy wszelkich starań by wciąż urozmaicać ofertę wzorniczą. Nasze propozycje są doceniane przez klientów oraz specjalistów, o czym świadczą zdobywane nagrody i wyróżnienia.

Autorami setek deseni naszych dywanów są doświadczeni projektanci, pracujący w trzech niezależnych centrach wzorniczych. Najnowsze technologie komputerowe oraz specjalistyczne oprogramowanie pozwalają na realizacje nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Rezultaty pracy zespołu projektowego są błyskawicznie przenoszone na nowoczesne krosna. Umożliwia to elastyczną reakcję na potrzeby klientów i szybkie wdrażanie nowych wzorów. Wszystkie oferowane przez nas desenie to oryginalne dzieła naszego zespół projektowego oraz technicznego i jako wzory zastrzeżone stanowią własność Fabryki Dywanów Agnella.

W naszej ofercie znajdują się dywany pasujące do różnego rodzaju wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i publicznych. Proponujemy wzory nowoczesne, ekspresyjne oraz motywy tradycyjne, często nawiązujące do stylistyki orientalnej. Dbamy o to by desenie oraz kolorystyka dywanów odpowiadały aktualnym trendom w aranżacji wnętrz. Korzystamy także z sugestii naszych klientów. Zmieniająca się moda oraz upodobania użytkowników naszych wyrobów są dla nas ciągłym wyzwaniem.