Polska - Agnella S.A.

Referencje

Polska

Zobacz galerię naszych wybranych realizacji

Zobacz listę naszych realizacji

Produkty Fabryki Dywanów Agnella to uznana polska marka, chętnie wybierana w kraju oraz za granicą. Znaczący procent rocznej produkcji wynoszącej ok. 2 mln m2 wyrobów dywanowych w ponad 400 różnych wzorach, stanowią wykładziny, które trafiają  do klientów kontraktowych. Szeroka oferta zarówno standardowych wzorów, jak i możliwość realizacji indywidualnych projektów oraz wysoka jakość i trwałość wyrobów to główne czynniki skłaniające do wyboru naszych produktów.

Do najbardziej prestiżowych realizacji w Polsce z pewnością należy zaprojektowanie nowej wykładziny do Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego, największej  z reprezentacyjnych sal Pałacu. Mimo ogromnego doświadczenia, przygotowanie odpowiedniego projektu było dużym wyzwaniem dla zespołu prof. Jolanty Rudzkiej-Habisiak. Licząca blisko 185 m2 wełniana tkanina, została precyzyjnie dopasowana do charakteru wnętrza, poprzez nawiązania do stylu i kolorystyki pomieszczenia.

Dzięki urozmaiconej ofercie możemy pochwalić się licznymi krajowymi realizacjami, jak renomowane hotele, ekskluzywne restauracje, kasyna. W nasze produkty wyposażamy także m.in. 62 multipleksy sieci kin Cinema City w Polsce, Czechach, Bułgarii, Rumunii  i na Węgrzech. Jednym z ostatnich wyzwań było wyposażenie w wykładziny nowego promu jednego z największych przewoźników promowych na Bałtyku Unity Line. Nasze wyroby musiały sprostać bardzo restrykcyjnym normom by otrzymać atest morski IMO.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających wybrane realizacje oraz do zapoznania się z listą obiektów wyposażonych w wykładziny FD Agnella S.A.

Hotel Motyl

 

miasto: Krynica Zdrój
obiekt: Hotel Motyl

Zobacz więcej

Hotel Remes

 

miasto: Opalenica
obiekt: Hotel Remes

Zobacz więcej

Hotel Sheraton

 sheratonkra_mini

miasto: Kraków
obiekt: Hotel Sheraton

Zobacz więcej

Dwór Oliwski

miasto: Gdańsk
obiekt: Dwór Oliwski

Zobacz więcej

Hotel Gdańsk

 

miasto: Gdańsk
obiekt: Hotel Gdańsk

Zobacz więcej

Hotel Warszawianka

 

miasto: Serock
obiekt: Hotel Warszawianka

Zobacz więcej

Hotel Arkadia Royal

 

miasto: Warszawa
obiekt: Hotel Arkadia Royal

Zobacz więcej

Columna Medica

miasto: Łask
obiekt: Columna Medica

Zobacz więcej

Pałac Prezydencki, Warszawa

 

miasto: Warszawa
obiekt: Pałac Prezydencki

Zobacz więcej

Le Meridien Bristol

miasto: Warszawa 
obiekt: Le Meridien Bristol

Zobacz więcej

Holiday Inn - Kraków

miasto: Kraków
obiekt: Holiday Inn

Zobacz więcej

Lorena - Poznań

miasto: Poznań
obiekt: Lorena

Zobacz więcej