Loading...
Aktualności

Nasze inspiracje

 

 H2013_2  

Pozycja czołowego producenta dywanów i wykładzin zobowiązuje. Dlatego Agnella dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagającego klienta w zakresie technologii, jakości, a przede wszystkim- wzornictwa.

Oryginalne wzornictwo jest jednym z najważniejszych czynników, decydujących o zakupie konkretnego produktu. Stanowi wizytówkę danej marki. Dlatego wciąż dokładamy starań, aby urozmaicać naszą ofertę o nowe kolekcje, wzory, czy kolory.

Żeby produkt wzbudził ciekawość i odzwierciedlał najnowsze trendy we wzornictwie, wyposażeniu wnętrz nasz zespól specjalistów i technologów uczestniczy w wielu szkoleniach i warsztatach, gdzie poznaje najnowsze technologie komputerowe oraz specjalistyczne oprogramowania pozwalające na realizacje nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów.

Najważniejsze są jednak projektantki, które inspiracje czerpią ze światowych trendów zaobserwowanych na targach mody, tekstyliów, wyposażenia wnętrz. To w takich miastach jak Mediolan, Frankfurt, Kolonia organizowane są prestiżowe imprezy wystawiennicze prezentujące innowacyjne, oryginalne pomysły.

Agnella, żeby być stale w czołówce najlepszych producentów dywanów i wykładzin na świecie, obowiązkowo uczestniczy w międzynarodowych imprezach branżowych.  Już od początku roku, nasz zespól projektowy zawitał na targach tj. International Furnishing Show w Kolonii (targi mebli i wyposażenia wnętrz) czy  Heimtextill we Frankfurcie (targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów).

Obecność na targach branżowych pozwala nam dostrzec trendy, jakie będą obowiązywać w modzie w nadchodzącym roku. Właśnie tam, Agnella corocznie podpatruje prezentowane tkaniny z całego świata i ich innowacyjne zastosowania. Takie wyprzedzenie czasowe, pozwala stworzyć produkt na miarę czasów i potrzeb wymagającego konsumenta. Daje szanse zaprojektować odpowiedni kolorystycznie i wzorniczo dywan, który będzie pasował do każdego stylizowanego wnętrza.

Więcej o targach:

Targi Heimtextil we Frankfurcie nad Menem (9-12.01.2013 r.)

To największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów oraz targi, które otwierają sezon imprez w branży wystroju wnętrz na świecie. Podczas poprzedniej edycji 2.658 wystawców z 62 krajów świata przedstawi niezwykle bogatą ofertę: tkaniny dekoracyjne i obiciowe, zasłony, firany, rolety, karnisze, tapety, tekstylne wykładziny ścian, bieliznę pościelową, kołdry, poduszki, tekstylia do kuchni i łazienki, obrusy, serwety, dywany i materace.

http://www.youtube.com/watch?v=Lg9TyAb_7pw&feature=share

Targi International Furnishing Show w Kolonii (14-20.01.2013 r.)

Najważniejsze targi meblarskie i wyposażenia wnętrz, uważne są za wydarzenie prestiżowe i opiniotwórcze.

http://www.imm-cologne.com/en/imm/home/index.php

 

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter