Loading...
Aktualności

Wyróżnienia

przekonaj się o naszej pasji i profesjonalizmie

Naszym celem jest dostarczanie produktów spełniających najwyższe standardy, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze wyroby. Zostało to dostrzeżone i potwierdzone przyznaniem nam szeregu nagród i wyróżnień. Nasze starania zostały docenione zarówno przez klientów jak i przez branże. Fabryka Dywanów Agnella S.A. może pochwalić się wyróżnieniami w różnych kategoriach w tym najlepsze produkty, innowacyjność produkcji, dynamicznie rozwijająca się firma oraz najlepszy pracodawca.

Jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień jest otrzymany statut AEO (z j.ang. Authorised Economic Operator, Upoważniony Podmiot Gospodarczy), który otrzymują jedynie przedsiębiorcy wiarygodni i wypłacalni, których organizacja, infrastruktura i stosowane zabezpieczenia systemów informatycznych oraz miejsc składowania towarów zapewniają bezpieczeństwo oraz ochronę przed nieuprawnionym dostępem.
Instytucja „upoważnionego przedsiębiorcy” jest istotnym elementem całego programu dotyczącego wprowadzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo i ochronę wspólnotowego obszaru celnego, w szczególności ma przyczynić się do usprawnienia kontroli opartych na analizie ryzyka.

Nasze przedsiębiorstwo docenione zostało również przez Ministra Gospodarki, który kilkakrotnie przyznał nam nagrodę za najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora na Międzynarodowych Targach w Warszawie. Także zdolność do generowania dochodów i zysków nagrodzona przez Podlaską Złota Setkę Przedsiębiorstw świadczy o naszym efektywnym zarządzaniu i potencjale rozwoju.

Będąc prężnie rozwijającą się firmą należymy także do grona laureatów Gazel Biznesu. Nasze wyroby doceniają, zarówno specjaliści, m.in. Instytut Wzornictwa Przemysłowego wielokrotnie dostrzegł nasze oryginalne wzornictwo, ale przede wszystkim- nasi klienci.
Najbardziej cieszy nas fakt, że wyróżniani jesteśmy przede wszystkim za jakość naszych produktów. Nasze dywany wełniane uzyskały prestiżowy certyfikat Najlepsze w Polsce – The Best In Poland” w plebiscycie konsumenckim, w którym o wyróżnieniu decyduje ilość oddanych przez konsumentów głosów, oceniających walory użytkowe i jakość produktów. Konsumenci zakwalifikowali Agnellę do grona producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce.

Wysoka jakość dywanów został nagrodzona także na Targach Atakent-Expo 2008 w Kazachstanie. W 2012 i 2011 roku otrzymaliśmy dyplomy, za na najlepszy produkt w kategorii „Dekoracja Podłogi” na Targach DECO, czy najskuteczniejsze nowe produkty 2010 podczas Kongresu Dostawców Leroy Merlin.

Doceniane są również oferty targowe w kategorii wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, jak i sam fakt uczestnictwa w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej – Targi Invest Hotel w Poznaniu..

Zdobywane od lat wyróżnienia, potwierdzają naszą dbałość o najwyższą jakość oferowanych wyrobów, ale jednocześnie mobilizują do dalszej rzetelnej pracy.

Poniżej prezentujemy nasze dyplomy i wyróżnienia:

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter