Loading...
Aktualności

Agnella laureatem „Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw”

Agnella nagrodzona za „Zdolność do generowania dochodów i zysków” (II miejsce) oraz za „Efektywność prowadzenia działalności gospodarczej” (IV miejsce).

Agnella została laureatem VII edycji Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw otrzymując certyfikat za II miejsce w kategorii „Zdolność do generowania dochodów i zysków – 2009”. Firma nagrodzona została również za zajęcie IV miejsca w kategorii „Efektywność prowadzenia działalności gospodarczej – 2009”.

„Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw” jest to coroczny ranking 100 największych firm działających na terenie woj. podlaskiego i dotyczy wyników finansowych za rok ubiegły. Ranking tworzony jest w oparciu o ankiety wypełniane przez firmy oraz wiedzę i doświadczenie kapituły złożonej z ekonomistów uniwerysteckich , bankowców, przedstawicieli służb skarbowych.

Cele jakie przyświecają przy tworzeniu rankingu, to stworzenie wiarygodnej i rzetelnej listy największych przedsiębiorstw działających na Podlasiu oraz analiza zmian zachodzących na mapie gospodarczej Polski północno-wschodniej.

Laureaci Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw „Kuriera Porannego” i Ambasadora Biznesu – Podlasie 2010 Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego to firmy o silnej pozycji rynkowej wykazujące się wysokimi wynikami finansowymi oraz doskonale dostosowujące się do wymogów i realiów rynku w zmiennych warunkach ekonomicznych.

Jest to jedyna impreza biznesowa o takiej randze w województwie podlaskim.

Organizatorem konkursu jest „Kurier Poranny”.

Gdzie kupić

Znajdź najbliższy salon

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter