Loading...

Wspieramy Operę i Filharmonią Podlaską

Nasza współpraca z Operą i Filharmonią Podlaską zaowocowała zaprojektowaniem i wytkaniem dywanu z podobizną Fryderyka Chopina. Słynny kompozytor, znany ze swojej ekspresji i emocjonalności zarówno w wykonywanej muzyce, jak i w prywatnym życiu, do dziś jest podziwiany i uwielbiany na całym świecie. Przenosząc odręczny rysunek na wysokogatunkową wełnę staraliśmy się precyzyjnie oddać najważniejsze cechy mistrza i przybliżyć jego obraz melomanom.

Dywan jako dzieło sztuki

Na zaproszenie magazynu Design Alive nasze dywany współtworzyły artystyczną przestrzeń „Domu Idei”. Przestrzeń  została zaprojektowana przez duet kreatywny Kosmos Project. W  ramach projektu pokazaliśmy, że dywan wełniany może wpisać się w trendy sztuki nowoczesnej.

„Masquemask” by Jamie Hayon

Na Łódź Design Festival 2019 nasz zespół wytkał 14 unikatowych masek zaprojektowanych przez hiszpańskiego designera Jamie Hayona. Nasi pracownicy spędzili łącznie 50 godzin, ręcznie wykańczając każdą z masek, na które wykorzystaliśmy 130 km wełnianej przędzy.

Agnella na Up To Date Festival

Wełniane dywany „Strefa Ciszy” wpasowały się idealnie piękne wnętrza Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Pałacu Branickich w Białymstoku. Właśnie tam fani muzyki ambientowej, mieli okazję wysłuchać setów muzycznych, odpoczywając na naszych dywanach.

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter