Loading...
Aktualności

Agnella w mediach

 

Kolekcja dywanów Funky wzbudza zainteresowanie mediów!

Unikatowość, nowoczesne wzornictwo i przystępną cenę dywanów dziecięco-młodzieżowych dostrzegł portal internetowy dobrzemieszkaj.pl. Największy polski serwis wnętrzarski, którego celem jest odnajdowanie i propagowanie nowych trendów, zachwycił się naszą kolekcją.

Poniżej materiał zamieszczony na stronach serwisu:

FUNKY – kolekcja dywanów dziecięco – młodzieżowych

Wprowadzana na rynek na sezon 2012/2013 nowa kolekcja  FUNKY jest odpowiedzią  na zapotrzebowanie rynku na dywany dziecięco-młodzieżowe i stanowi autorską kolekcję projektantów i technologów Fabryki Dywanów Agnella. Dywany z tej kolekcji są doskonałym połączeniem 10 kolorowej palety kolorystycznej, zgodnej z najnowszymi trendami prezentowanymi na europejskich targach wyposażenia wnętrz, odważnego wzornictwa skierowanego do dzieci, młodzieży i dorosłych z fantazją, unikalnej w skali światowej konstrukcji wyrobu oraz przystępnej ceny.

Aby wzornictwo i zestawienia kolorystyczne jak najbardziej odpowiadały zainteresowaniom i oczekiwaniom młodych, wymagających klientów, Fabryka Dywanów we współpracy z Dyrekcją, gronem pedagogicznym i młodzieżą Liceum Plastycznego im.A.Grottgera w Supraślu  zorganizowała konkurs plastyczny pod nazwą Freestyle – dywan od inspiracji do realizacji.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprojektować dywan swoich marzeń. Zwycięzcy mieli możliwość uczestniczenia w konsultacjach i zatwierdzaniu wzorów do produkcji. Trzej nagrodzeni uczniowie jako nagrody otrzymali dywany zrealizowane na podstawie ich własnych projektów.

Zarówno uczniowie Liceum jak i projektanci Agnelli mieli do dyspozycji 10 wysublimo-wanych, ciepłych, doskonale ze sobą współgrających kolorów, dzięki którym mogli wyczarować bajkowe, pobudzające wyobraźnię, fantazyjne kompozycje dla maluszków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży tej młodszej i starszej. Zróżnicowanie wzornicze i kolorystyczne kolekcji pozwala kupującemu na wybranie dywanu spełniającego oczekiwania dzieci i młodych ludzi, a także nadającego wnętrzu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dywany FUNKY pozwolą zamienić pokój w niezwykłą krainę pełną magii i zapierających dech w piersiach przygód (MIM, CAT, GIRAFFE A). Zostały one od podstaw zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko sprawiały pociechom mnóstwo radości, ale także stymulowały ich rozwój i pozwalały lepiej poznać otaczający je świat już od pierwszych chwil życia (AKI, IMI, TIG, FIT).

 

 

Więcej na stronie serwisu dobrzemieszkaj.pl

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter