Loading...
Aktualności

Najlepsze w Polsce – The Best in Poland – nagroda za dywany wełniane

Dywany wełniane Agnelli laureatem konkursu „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND”.

Agnella została laureatem XIV edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND”, którego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.
To rodzaj plebiscytu konsumenckiego, w którym o wyróżnieniu decyduje ilość oddanych przez konsumentów głosów, oceniających walory użytkowe i jakość produktów.
Konsumenci zakwalifikowali Agnellę do grona producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce wyróżniając DYWANY WEŁNIANE.
Agnella otrzymała certyfikat upoważniający do oznaczania DYWANÓW WEŁNIANYCH prestiżowym godłem „NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND”.

Konsumencki Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” jest kontynuacją znanego od 1992 roku konkursu „Dobre bo polskie” (XVII edycji). Po wejściu Polski do Unii Europejskiej konkurs kontynuowany jest pod uznaną przez Komisję Europejską nazwą „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”.

Godło „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland” jest wizytówką i gwarancją najwyższej jakości. Produkty i usługi legitymowane tym godłem wyznaczają nowe standardy rynkowe nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach europejskim i światowym.
To jeden z najstarszych konkursów promujących producentów i usługodawców. Jego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu – środowiskowa organizacja pozarządowa realizująca projekty wspierające polską przedsiębiorczość, polskie firmy oraz wytwarzane przez nie produkty lub oferowane usługi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora konkursu, pod poniższymi linkami:
http://www.najlepsze-w-polsce.pl/firma-224
http://www.najlepsze-w-polsce.pl/entries/laureaci_tresc/50/NAJLEPSZE%20W%20POLSCE

Gdzie kupić

Dowiedź się, gdzie kupić nasze produkty

Wyjątkowe dywany

Poznaj kolekcję dywanów wełnianych

Jesteśmy na:

Zapisz się na newsletter